Výsledky

SEZÓNA 2014/2015

 

Konečné poradie Slovenského pohára predžiakov 2014/2015

old.sporttiming.sk/vysledky/20150315malino.data/SLPPZ2015_8.pdf

  • 2. miesto Botka Timo, starší predžiaci
  • 3. miesto Paško Filip, mladší predžiaci
  • 7. miesto Kudláč Matúš, starší predžiaci
  • 17. miesto Kozica Oliver, mladší predžiaci
  • 20. miesto Vojtko Tony, starší predžiaci
  • 26. miesto Hrtánek Matúš, mladší predžiaci
  • 30. miesto Kotalová Saška, mladšie predžiačky
  • 31. miesto Lappy Viktor, starší predžiaci
  • 36. miesto Seruga Dávid, starší predžiaci
  • 39. miesto Mareková Sophia, staršie predžiačky
  • 47. miesto Haban Laura, mladšie predžiačky
  • 52. miesto Kotalová Miška, staršie predžiačky
  • 62. miesto Pavúk Nikko, starší predžiaci
  • 65. miesto Lappy Karol, starší predžiaci 

4. miesto v hodnotení klubov

old.sporttiming.sk/vysledky/20150315malino.data/RC2015%20druzstva_8.pdf

SEZÓNA 2013/2014

 

Lesný beh (26. október 2012)

VYSLEDKY_LB_2013.pdf [69 KB]

  • 1. miesto: Vojtková Ela (staršie predžiačky)
  • 1. miesto: Kudláč Matúš (mladší predžiaci)
  • 1. miesto: Botka Timo (starší predžiaci)
  • 1. miesto: Vaverčák Michal (mladší žiaci)
  • 1. miesto Mistrík Matej (starší žiaci)
  • 2. miesto: Kotalová Michaela (staršie predžiačky)
  • 2. miesto: Klein Václav (starší predžiaci)
  • 3. miesto: Bartošíková Natália (staršie predžiačky)
  • 3. miesto: Vyparina Marko (superbaby chlapci)

 

SEZÓNA 2012/2013

 

7. Kolo SPP Jasná, Obrovský Slalom (10.marec 2013)

  • 3. miesto: Baláž Filip (starší predžiaci)
  • 4. miesto: Fričová Nikola (staršie predžiačky)
  • 4. miesto: Kováč Richard (mladší predžiaci)
  • 5. miesto: Klein Václav (starší predžiaci)
  • 1. miesto v hodnotení klubov 

Preteky o pohár ľadového medveďa Jasná, Skicross (9.marec 2013)

  • 1. miesto: Fričová Nikola (staršie predžiačky)
  • 2. miesto: Kováč Richard (mladší predžiaci)
  • 2. miesto: Baláž Filip (starší predžiaci)
  • 3. miesto: Sedláček Oliver (starší predžiaci)
  • 4. miesto: Klein Václav (starší predžiaci)
  • 5. miesto: Botka Timo (mladší predžiaci)

6. Kolo SPP Jasenská dolina, Combi race SL-OS (24.február 2013)

  • 5. miesto: Klein Václav (starší predžiaci)
  • 6. miesto: Baláž Filip (starší predžiaci)
  • 6. miesto: Botka Timo (mladší predžiaci)
  • 6. miesto: Paško Filip (superbaby chlapci)
  • 1. miesto v hodnotení klubov 

5. Kolo SPP Valčianska dolina, Obrovský Slalom (23.február 2013)

  • 4. miesto: Klein Václav (starší predžiaci)
  • 6. miesto: Botka Timo (mladší predžiaci)
  • 1. miesto v hodnotení klubov 

4. Kolo SPP Štrbské Pleso, Obrovský Slalom (3.február 2013)

  • 3. miesto: Fričová Nikola (staršie predžiačky)
  • 5. miesto: Baláž Filip (starší predžiaci)
  • 6. miesto: Paško Filip (superbaby chlapci)
  • 1. miesto v hodnotení klubov 

3. Kolo SPP Levoča, Obrovský Slalom (2.február 2013)

  • 4. miesto: Fričová Nikola (staršie predžiačky)
  • 5. miesto: Baláž Filip (starší predžiaci)
  • 6. miesto: Botka Timo (mladší predžiaci)
  • 1. miesto v hodnotení klubov 

2. Kolo SPP Šachtičky, Obrovský Slalom (20. január 2013)

  • 2. miesto: Baláž Filip (starší predžiaci)
  • 3. miesto: Fričová Nikola (staršie predžiačky)
  • 4. miesto: Botka Timo (mladší predžiaci)
  • 2. miesto v hodnotení klubov 

1. Kolo SPP Zuberec, Combi Race OS-SG (19. január 2013)

  • 2. miesto: Botka Filip (starší predžiaci)
  • 2. miesto: Fričová Nikola (staršie predžiačky)
  • 5. miesto: Botka Timo (mladší predžiaci)
  • 5. miesto: Paško Filip (superbaby chlapci)
  • 1. miesto v hodnotení klubov

3. Kolo SPŽ Opalisko, Slalom (18. január 2013)

  • 6. miesto: Kleinová Kristína (mladšie žiačky)

2. Kolo SPŽ Štrbské Pleso, Slalom (6. január 2013)

  •  5. miesto: Kleinová Kristína (mladšie žiačky)

Slalom na suchu (18. november 2012)

slalom_na_suchu_2012.pdf [1078 KB]

  • 1. miesto: Krajčiová Lucia (mladšie žiačky)
  • 1. miesto: Martinová Lucia (staršie žiačky)
  • 2. miesto: Paško Filip (superbaby chlapci)
  • 2. miesto: Fričová Nikola (staršie predžiačky)
  • 2. miesto: Sedláček Oliver (starší predžiaci)

Lesný beh bratislavčanov (6. október 2012)

Vysledky LB 2012.xls.xls [60 KB]

  • 2. miesto: Lappy Viktor (mladší predžiaci)
  • 2. miesto: Baláž Filip (starší predžiaci)
  • 2. miesto: Martinová Lucia (staršie žiačky)
  • 3. miesto: Lappy Karol (mladší predžiaci)
  • 3. miesto: Takáč Timo (starší žiaci)

 

In-Line slalom 2012 (9. jún 2012)

  • 1. miesto: Fričová Nika (staršie predžiačky)
  • 1. miesto: Krajčiová Lucia (mladšie žiačky)
  • 2. miesto: Kulmanová Tamara (superbaby dievčatá)
  • 2. miesto: Kováč Richard (mladší predžiaci) 
  • 3. miesto: Tyazheva Marina (superbaby dievčatá)  
  • 3. miesto: Sedláček Oliver (starší predžiaci)  

 

SEZÓNA 2009/2010

 

Preteky O Gorálsky Klobúčik 2010 Zuberec (28. marec 2010)

  • 1. miesto: Fričová Nikol (mladšie predžiačky)
  • 1. miesto: Hromec Lukáš (mladší predžiaci)
  • 7. miesto: Klein Václav (mladší predžiaci)
  • 7. miesto: Botka Timo (superbaby)

Preteky 7. Internationale Kidstrophy - RTL Zauchensee Rakúsko (21. marec 2010)  

    • 3. miesto: Baláž filip (ročník 2001)
    • 4. miesto: Botka Timo (ročník 2003)
    • 6. miesto: Botka Filip (ročník 2001)

Preteky 7. Internationale Kidstrophy - KIDSX Ski Cros Zauchensee Rakúsko (20. marec 2010)   

 

    • 3. miesto: Botka Timo (ročník 2003)
    • 4. miesto: Baláž filip (ročník 2001)
    • 6. miesto: Hromec Lukáš (ročník 2001)

CELKOVÉ PORADIE SLOVENSKÝ POHÁR ŽIAKOV 2009/2010  

 

    • 6. miesto celkové poradie: Hromcová Petra (mladšie žiačky)
    • 12. miesto celkové poradie: Hradil Radovan (mladší žiaci)
    • 15. miesto celkové poradie: Takáč Timo (mladší žiaci)
    • 28. miesto celkové poradie: Vajdičková Laura (mladšie žiačky)
    • 34. miesto celkové poradie: Španková Lucia (mladšie žiačky)
    • 30. miesto celkové poradie: Vajdičková Laura (mladšie žiačky)
    • 5. miesto v disciplíne obrovský slalom: Hromcová Petra (mladšie žiačky)
    • 6. miesto v disciplíne slalom: Hromcová Petra (mladšie žiačky)
    • 10. miesto v disciplíne slalom: Takáč Timo (mladší žiaci)
    • 10. miesto v disciplíne superobrovský slalom: Hradil Radovan (mladší žiaci)
    • 11. miesto v disciplíne slalom: Hradil Radovan (mladší žiaci)
    • 11. miesto v disciplíne obrovský slalom: Takáč Timo (mladší žiaci)

Preteky Majstrovstvá SR žiakov Jasná (18. - 21. marec 2010)

 

    • 3. miesto v obrovskom slalome: Hromcová Petra (mladšie žiačky)
    • 6. miesto v superobrovskom slalome: Hromcová Petra (mladšie žiačky)
    • 7. miesto v slalome: Takáč Timo (mladší žiaci)
    • 7. miesto v obrovskom slalome: Takáč Timo (mladší žiaci)

CELKOVÉ PORADIE SLOVENSKÝ POHÁR PREDŽIAKOV 2009/2010  

 

    • Víťazka Sl. pohára: Fričová Nikola (kategória mladšie predžiačky)
    • Víťaz Sl. pohára: Baláž Filip (kategória mladší predžiaci)
    • 2. miesto: Dutková Eva (kategória mladšie predžiačky)
    • 2. miesto: Hromec Lukáš (kategória mladší predžiaci)
    • 2. miesto: Kleinová Kristína (kategória staršie predžiačky)
    • 4. miesto: Klein Václav (kategória mladší predžiaci)
    • 6. miesto: Šembera Michal (kategória starší predžiaci)
    • 8. miesto: Botka Filip (kategória mladší predžiaci)
    • 9. miesto: Kováčik Filip (kategória starší predžiaci)
    • 26. miesto: Šembera Matej (kategória mladší predžiaci)
    • 27. miesto: Baričičová Nikol (kategória staršie predžiačky)
    • 31. miesto: Krajčiová Lucia (kategória staršie predžiačky)
    • 32. miesto: Vaverčák Michal (kategória mladší predžiaci)
    • 33. miesto: Mosný Martin (kategória starší predžiaci)
    • 35. miesto: Kulman David (kategória mladší predžiaci)
    • 36. miesto: Šujanská Nikol (kategória mladšie predžiačky)
    • 39. miesto: Buzgo Matúš (kategória mladší predžiaci)
    • 44. miesto: Vajdička Matej (kategória mladší predžiaci)
    • 46. miesto: Vyčitalová Kamil (kategória staršie predžiačky)

Preteky Finále SlP predžiakov Jasná (14. marec 2010)  

 

    • 2. miesto: Fričová Nikol (mladšie predžiačky)
    • 2. miesto: Baláž Filip (mladší predžiaci)
    • 2. miesto: Botka Timo (superbaby)
    • 3. miesto: Dutková Eva (mladšie predžiačky)
    • 3. miesto: Hromec Lukáš (mladší predžiaci)
    • 4. miesto: Klein Václav (mladší predžiaci)

Preteky Ľadového Medveďa v Ski crose predžiakov Jasná (13. marec 2010)

 

    • 1. miesto: Fričová Nikol (mladšie predžiačky)
    • 1. miesto: Baláž Filip (mladší predžiaci)
    • 2. miesto: Hromec Lukáš (mladší predžiaci)
    • 3. miesto: Klein Václav (mladší predžiaci)

Preteky V. kolo SlP žiakov Liptovský Ján (13. - 14. marec 2010)

 

    • 5. miesto v obrovskom slalome: Hromcová Petra (mladšie žiačky)
    • 7. miesto v obrovskom slalome: Hromcová Petra (mladšie žiačky)

 

Preteky IX. kolo SlP predžiakov Donovaly (7. marec 2010)   

 

    • 1. miesto: Fričová Nikol (mladšie predžiačky)
    • 1. miesto: Hromec Lukáš (mladší predžiaci)
    • 2. miesto: Botka Timo (superbaby)
    • 3. miesto: Dutková Eva (mladšie predžiačky)
    • 4. miesto: Baláž Filip (mladší predžiaci)
    • 5. miesto: Klein Václav (mladší predžiaci)

Preteky Majstrovstvá Bratislavy (24. február 2010)  

 

    • 1. miesto: Botka Timo (superbaby)
    • 1. miesto: Dutková Eva (mladšie predžiačky)
    • 1. miesto: Baláž Filip (mladší predžiaci)
    • 1. miesto: Kleinová Kristína (staršie predžiačky)
    • 1. miesto: Hromcová Petra (mladšie žiačky)
    • 1. miesto: Berníková Soňa (juniorky)
    • 2. miesto: Fričová Nikol (mladšie predžiačky)
    • 2. miesto: Šembera Michal (starší predžiaci)
    • 3. miesto: Hromec Lukáš (mladší predžiaci)
    • 3. miesto: Kováč Filip (starší predžiaci)
    • 4. miesto: Takáč Timo (mladší žiaci)
    • 5. miesto: Klein Václav (mladší predžiaci)
    • 5. miesto: Martinová Lucia (mladšie žiačky)
    • 5. miesto: Hradil Rado (mladší žiaci)
    • 5. miesto: Berník Jakub (starší žiaci)
    • 6. miesto: Botka Filip (mladší predžiaci)
    • 6. miesto: Kováčik Partik (starší predžiaci)
    • 6. miesto: Vajdičková Laura (mladšie žiačky)

Preteky VIII. kolo SlP predžiakov Šachtičky (21. február 2010)   

 

    • 1. miesto: Fričová Nikol (mladšie predžiačky)
    • 1. miesto: Baláž Filip (mladší predžiaci)
    • 2. miesto: Hromec Lukáš (mladší predžiaci)
    • 3. miesto: Šembera Michal (starší predžiaci)
    • 4. miesto: Dutková Eva (mladšie predžiačky)
    • 4. miesto: Kleinová Kristína (staršie predžiačky)
    • 4. miesto: Kováč Riško (superbaby chlapci)
    • 5. miesto: Botka Filip (mladší predžiaci)

 

Preteky VII. kolo SlP predžiakov Pavčiná Lehota (7. február 2010)   

 

    • 1. miesto: Baláž Filip (mladší predžiaci)
    • 2. miesto: Dutková Eva (mladšie predžiačky)
    • 2. miesto: Klein Václav (mladší predžiaci)
    • 3. miesto: Fričová Nikol (mladšie predžiačky)
    • 4. miesto: Kleinová Kristína (staršie predžiačky)
    • 5. miesto: Hromec Lukáš (mladší predžiaci)
    • 5. miesto: Šembera Michal (starší predžiaci)
    • 6. miesto: Kováčik Filip (starší predžiaci)

Verejné preteky v kombi race predžiakov Pavčiná Lehota (6. február 2010)

 

    • 1. miesto: Fričová Nikol (mladšie predžiačky)
    • 3. miesto: Hromec Lukáš (mladší predžiaci)
    • 4. miesto: Kleinová Kristína (staršie predžiačky)
    • 5. miesto: Kováčik Filip (starší predžiaci)
    • 6. miesto: Šujanská Nikol (mladšie predžiačky)

Preteky IV. kolo SlP predžiakov Malinô Brdo (17. január 2010)   

 

    • 1. miesto: Dutková Eva (mladšie predžiačky)
    • 1. miesto: Baláž Filip (mladší predžiaci)
    • 2. miesto: Fričová Nikol (mladšie predžiačky)
    • 2. miesto: Klein Václav (mladší predžiaci)
    • 4. miesto: Hromec Luukáš (mladší predžiaci)
    • 4. miesto: Šembera Michal (starší predžiaci)
    • 5. miesto: Botka Filip (mladší predžiaci)

Preteky III. kolo SlP predžiakov Martinské Hole (16. január 2010)   

 

    • 1. miesto: Fričová Nikol (mladšie predžiačky)
    • 1. miesto: Baláž Filip (mladší predžiaci)
    • 1. miesto: Kleinová Kristína (staršie predžiačky)
    • 2. miesto: Dutková Eva (mladšie predžiačky)
    • 2. miesto: Hromec Lukáš (mladší predžiaci)
    • 3. miesto: Klein Václav (mladší predžiaci)
    • 4. miesto: Šembera Michal (starší predžiaci)
    • 5. miesto: Kováčik Filip (starší predžiaci)
    • 6. miesto: Botka Filip (mladší predžiaci)

Preteky III. kolo SlP žiakov Opalisko (16. - 17. január 2010)    

 

    • 4. miesto v obrovskom slalome: Hromcová Petra (mladšie žiačky)
    • 5. miesto v slalome: Hromcová Petra (mladšie žiačky)

 

Preteky II. kolo SlP žiakov Jasná (9. - 11. január 2010)    

 

    • 3. miesto v obrovskom slalome: Hromcová Petra (mladšie žiačky)
    • 5. miesto v slalome: Hromcová Petra (mladšie žiačky)

 

Preteky II. kolo SlP predžiakov Kuzmínovo (10. január 2010)    

 

    • 1. miesto: Dutková Eva (mladšie predžiačky)
    • 1. miesto: Hromec Lukáš (mladší predžiaci)
    • 2. miesto: Fričová Nikol (mladšie predžiačky)
    • 2. miesto: Baláž Filip (mladší predžiaci)
    • 3. miesto: Kováč Riško (superbaby chlapci)
    • 4. miesto: Botka Timo (superbaby chlapci)
    • 5. miesto: Botka Filip (mladší predžiaci)
    • 2. miesto: Kleinová Kristína (staršie predžiačky)

Preteky I. kolo SlP predžiakov Zuberec (9. január 2010)   

 

    • 1. miesto: Dutková Eva (mladšie predžiačky)
    • 1. miesto: Baláž Filip (mladší predžiaci)
    • 2. miesto: Fričová Nikol (mladšie predžiačky)
    • 2. miesto: Hromec Lukáš (mladší predžiaci)
    • 2. miesto: Kleinová Kristína (staršie predžiačky)
    • 4. miesto: Klein Václav (mladší predžiaci)
    • 5. miesto: Kováč Riško (superbaby chlapci)
    • 6. miesto: Botka Filip (mladší predžiaci)
    • 6. miesto: Botka Timo (superbaby chlapci)

Preteky I. kolo SlP žiakov Zuberec (8. január 2010)   

 

    • 5. miesto v obrovskom slalome: Hromcová Petra (mladšie žiačky)

 

Preteky I. kolo SlP žiakov Zuberec (22. december 2009)

 

    • 5. miesto v slalome: Hromcová Petra (mladšie žiačky)

 

Preteky Slalom na suchu (21. november 2009)  

 

    • 1. miesto: Šujanská Nikol (mladšie predžiačky)
    • 1. miesto: Vaverčák Michal (mladší predžiaci)
    • 1. miesto: Kleinová Kristína (staršie predžiačky)
    • 1. miesto: Hromcová Petra (mladšie žiačky)
    • 2. miesto: Fričová Nikol (mladšie predžiačky)
    • 2. miesto: Krajčiová Lucia (staršie predžiačky)
    • 2. miesto: Kováčik Filip (starší predžiaci)
    • 2. miesto: Berník Martin (starší žiaci)
    • 3. miesto: Kováč Riško (superbaby chlapci)
    • 3. miesto: Javorčeková Katarína (mladšie predžiačky)
    • 3. miesto: Klein Václav (mladší predžiaci)
    • 3. miesto: Šembera Michal (starší predžiaci)
    • 3. miesto: Vajdičková Laura (mladšie žiačky)
    • 3. miesto: Berníková Soňa (juniorky)
    • VÍŤAZSTVO V BODOVANÍ KLUBOV

Preteky Lesný Beh Bratislavčanov (10. október 2009)   

 

    • 1. miesto: Dutková Eva (mladšie predžiačky)
    • 1. miesto: Vaverčák Michal (mladší predžiaci)
    • 1. miesto: Kováč Patrik (starší predžiaci)
    • 1. miesto: Takáč Timo (mladší žiaci)
    • 2. miesto: Botka Timo (superbaby)
    • 2. miesto: Fričová Nikol (mladšie predžiačky)
    • 2. miesto: Klien Václav (mladší predžiaci)
    • 2. miesto: Kleinová Kristína (staršie predžiačky)
    • 2. miesto: Vajdičková Laura (mladšie žiačky)
    • 3. miesto: Baričičová Nicol (staršie predžiačky)
    • 3. miesto: Kováč Riško (superbaby)
    • 3. miesto: Javorčeková Katarína (mladšie predžiačky)
    • 3. miesto: Javorček Adam (starší predžiaci)

Preteky MTB liga na bicykloch III. kolo (6. september 2009)  

 

    • 1. miesto: Klein Václav (kategória easy)
    • 2. miesto: Kulman David (kategória easy)
    • 2. miesto: Čapkovičová Saša (kategória mini)
    • 3. miesto: Hromcová Petra (kategória mladšie žiačky)
    • 4. miesto: Hromec Lukáš (kategória mini)

Preteky MTB liga na bicykloch II. kolo (7. jún 2009) 

 

    • 1. miesto: Kulman David (kategória easy)
    • 1. miesto: Čapkovičová Saša (kategória mini)
    • 2. miesto: Hromcová Petra (kategória mladšie žiačky)
    • 2. miesto: Berník Jakub (kategória starší žiaci)

Preteky In-line korčule (6. jún 2009)    

 

    • 1. miesto: Javorčeková Katarína (kategória superbaby)
    • 1. miesto: Hromec Lukáš (kategória mladší predžiaci)
    • 1. miesto: Hromcová Petra (kategória staršie predžiačky)
    • 1. miesto: Takáč Timo (kategória starší predžiaci)
    • 1. miesto: Berník Jakub (kategória mladší žiaci)
    • 1. miesto: Berníková Soňa (kategória juniorky)
    • 2. miesto: Kulman David (kategória superbaby)
    • 2. miesto: Fričová Nikol (kategória mladšie predžiačky)
    • 2. miesto: Mistrík Matej (kategória starší predžiaci)
    • 3. miesto: Kováč Riško (kategória superbaby)
    • 3. miesto: Hradil Radko (kategória starší predžiaci)
    • 3. miesto: Martinová Lucia (kategória mladšie žiačky)
    • 3. miesto: Martin Michal (kategória juniori)
    • 4. miesto: Dutková Eva (kategória mladšie predžiačky)
    • 4. miesto: Botka Filip (kategória mladší predžiaci)
    • 4. miesto: Kováč Patrik (kategória starší predžiaci)
    • 5. miesto: Krajčiová Lucia (kategória mladšie predžiačky)
    • 6. miesto: Vajdičková Laura (kategória staršie predžiačky)

 

 

 

 

SEZÓNA 2008/2009

Medzinárodné preteky GORALSKÝ KLOBÚČIK (4. - 5. apríl 2009, Zuberec)
   

  • 2. miesto: Mistrík Matej (kategória starší predžiaci)

  • 4. miesto: Hromec Lukáš (kategória mladší predžiaci)

Medzinárodné preteky KIDSTROPHY (28. - 29. marec 2009, Zauchensee)    

    • 2. miesto obrovský slalom: Šembera Michal (ročník narodenia 2000)
    • 3. miesto skicross: Hromec Lukáš (ročník narodenia 2001)
    • 4. miesto obrovský slalom: Hromec Lukáš (ročník narodenia 2001)
    • 5. miesto obrovský slalom: Hromcová Petra (ročník narodenia 1998)

CELKOVÉ PORADIE SLOVENSKÝ POHÁR PREDŽIAKOV 2008/09 výsledkové listiny

    • 1. miesto: Šembera Michal (kategória mladší predžiaci)
    • 1. miesto: Hromcová Petra (kategória staršie predžiačky)
    • 2. miesto: Hromec Lukáš (kategória mladší predžiaci)
    • 3. miesto: Mistrík Matej (kategória starší predžiaci)
    • 5. miesto: Takáč Timo (kategória starší predžiaci)
    • 7. miesto: Hradil Radovan (kategória starší predžiaci)
    • 8. miesto: Fričová Nikola (kategória mladšie predžiačky)
    • 9. miesto: Dutková Eva (kategória mladšie predžiačky)
    • 9. miesto: Botka Filip (kategória mladší predžiaci)
    • 10. miesto: Mosný Martin (kategória mladší predžiaci)
    • 13. miesto: Krajčiová Lucia (kategória mladšie predžiačky)
    • 14. miesto: Baričičová Nikol (kategória staršie predžiačky)
    • 24. miesto: Španková Lucia (kategória staršie predžiačky)
    • 25. miesto: Vyčitalová Kamil (kategória mladšie predžiačky)
    • 26. miesto: Kováčik Filip (kategória starší predžiaci)
    • 29. miesto: Vajdičková Laura (kategória staršie predžiačky)
    • 37. miesto: Buzgo Matúš (kategória mladší predžiaci)
    • 39. miesto: Čapkovičová Saša (kategória staršie predžiačky)
    • 41. miesto: Šujanská Nikol (kategória mladšie predžiačky)
    • 41. miesto: Vajdička Matej (kategória mladší predžiaci)
    • 42. miesto: Kováč Patrik (kategória starší predžiaci)
    • 48. miesto: Javorček Adam (kategória starší predžiaci)

Preteky FINÁLE X. kolo SlP predžiakov (15. marec 2009, Jasná) výsledková listina

    • 1. miesto: Šembera Michal (kategória mladší predžiaci)
    • 2. miesto: Hromec Lukáš (kategória mladší predžiaci)
    • 2. miesto: Hromcová Petra (kategória staršie predžiačky)
    • 5. miesto: Hradil Rado (kategória starší predžiaci)
    • 5. miesto: Kováč Riško (kategória superbaby chlapci)
    • 6. miesto: Kulman David (kategória superbaby chlapci)

Preteky IX. kolo SlP predžiakov destký cros ľadového medveďa (14. marec 2009, Jasná) výsledková listina

    • 1. miesto: Hromec Lukáš (kategória mladší predžiaci)
    • 3. miesto: Mistrík Matej (kategória starší predžiaci)
    • 5. miesto: Takáč Timo (kategória starší predžiaci)
    • 4. miesto: Kulman David (kategória superbaby chlapci)
    • 5. miesto: Kováč Riško (kategória superbaby chlapci)

Preteky VIII. kolo SlP predžiakov (1. marec 2009, Donovaly) výsledková listina

    • 1. miesto: Šembera Michal (kategória mladší predžiaci)
    • 2. miesto: Hromec Lukáš (kategória mladší predžiaci)
    • 2. miesto: Hromcová Petra (kategória staršie predžiačky)
    • 2. miesto: Takáč Timo (kategória starší predžiaci)
    • 3. miesto: Mistrík Matej (kategória starší predžiaci)
    • 3. miesto: Kováč Riško (kategória superbaby chlapci)
    • 4. miesto: Kulman David (kategória superbaby chlapci)
    • 5. miesto: Šembera Matej (kategória superbaby chlapci)
    • 5. miesto: Javorčeková Katarína (kategória superbaby dievčatá)

Preteky VII. kolo SlP predžiakov (28. február 2009, Šachtičky) výsledková listina

    • 1. miesto: Šembera Michal (kategória mladší predžiaci)
    • 1. miesto: Hromcová Petra (kategória staršie predžiačky)
    • 1. miesto: Mistrík Matej (kategória starší predžiaci)
    • 2. miesto: Hromec Lukáš (kategória mladší predžiaci)
    • 3. miesto: Kováč Riško (kategória superbaby chlapci)
    • 4. miesto: Šembera Matej (kategória superbaby chlapci)
    • 5. miesto: Fričová Nikol (kategória mladšie predžiačky)

Preteky VI. kolo SlP predžiakov (22. február 2009, Tále) výsledková listina

    • 1. miesto: Šembera Michal (kategória mladší predžiaci)
    • 1. miesto: Hromcová Petra (kategória staršie predžiačky)
    • 2. miesto: Hromec Lukáš (kategória mladší predžiaci)
    • 2. miesto: Mistrík Matej (kategória starší predžiaci)
    • 5. miesto: Mosný Martin (kategória mladší predžiaci)
    • 6. miesto: Botka Filip (kategória mladší predžiaci)
    • 6. miesto: Hradil Rado (kategória starší predžiaci)
    • 6. miesto: Šembera Matej (kategória superbaby chlapci)

Preteky V. kolo SlP predžiakov slalom (21. febrár 2009, Čertovica) výsledková listina

    • 1. miesto: Hromcová Petra (kategória staršie predžiačky)
    • 2. miesto: Hromec Lukáš (kategória mladší predžiaci)
    • 3. miesto: Šembera Michal (kategória mladší predžiaci)
    • 4. miesto: Takáč Timotej (kategória starší predžiaci)
    • 5. miesto: Dutková Eva (kategória mladšie predžiačky)

Verejné preteky MAJSTROVSTVÁ BRATISLAVY 2009 (11. február 2009, Pezinská Baba) výsledková listina

    • 1. miesto: Javorčeková Katarína (kategória superbaby dievčatá)
    • 1. miesto: Hromec Lukáš(kategória mladší predžiaci)
    • 1. miesto: Hromcová Petra (kategória staršie predžiačky)
    • 2. miesto: Kulman David (kategória superbaby chlapci)
    • 2. miesto: Šembera Michal (kategória mladší predžiaci)
    • 2. miesto: Takáč Timotej (kategória starší predžiaci)
    • 2. miesto: Martinová Lucia (kategória mladšie žiačky)
    • 2. miesto: Berníková Soňa (kategória juniorky)
    • 3. miesto: Botka Timo (kategória superbaby chlapci)
    • 4. miesto: Krajčiová Lucia (kategória mladšie predžiačky)
    • 4. miesto: Mosný Martin (kategória mladší predžiaci)
    • 4. miesto: Hradil Radovan (kategória starší predžiaci)
    • 5. miesto: Botka Filip (kategória mladší predžiaci)
    • 5. miesto: Vajdičková Laura(kategória staršie predžiačky)
    • 6. miesto: Štós Daniel (kategória superbaby chlapci)
    • 6. miesto: Vyčitalová Kamil (kategória mladšie predžiačky)
    • 1. miesto: CELKOVÉ PORADIE BRATISLAVSKÝCH KLUBOV 2009

Verejné preteky predžiakov obrovský slalom (8. febrár 2009, Jasenská Dolina) výsledková listina

    • 1. miesto: Mistrík Matej (kategória starší predžiaci)
    • 1. miesto: Šembera Michal (kategória mladší predžiaci)
    • 2. miesto: Fričová Nikol (kategória mladšie predžiačky)
    • 3. miesto: Botka Filip (kategória mladší predžiaci)
    • 4. miesto: Takáč Timotej (kategória starší predžiaci)
    • 5. miesto: Hradil Radovan (kategória starší predžiaci)
    • 5. miesto: Mosný Martin (kategória mladší predžiaci)
    • 4. miesto: Kulman David (kategória superbaby chlapci)
    • 6. miesto: Hromcová Petra (kategória staršie predžiačky)

Verejné preteky predžiakov slalom (7. febrár 2009, Jasenská Dolina) výsledková listina

    • 1. miesto: Hromcová Petra (kategória staršie predžiačky)
    • 1. miesto: Šembera Michal (kategória mladší predžiaci)
    • 1. miesto: Fričová Nikol (kategória mladšie predžiačky)
    • 3. miesto: Dutková Eva (kategória mladšie predžiačky)
    • 3. miesto: Takáč Timotej (kategória starší predžiaci)
    • 3. miesto: Botka Timo (kategória superbaby chlapci)
    • 5. miesto: Hradil Radovan (kategória starší predžiaci)
    • 6. miesto: Krajčiová Lucia (kategória mladšie predžiačky)

Preteky IV. kolo SlP predžiakov (25. január 2009, Malino Brdo) výsledková listina

    • 1. miesto: Hromcová Petra (kategória staršie predžiačky)
    • 1. miesto: Šembera Michal (kategória mladší predžiaci)
    • 2. miesto: Hromec Lukáš (kategória mladší predžiaci)
    • 3. miesto: Šembera Matej (kategória superbaby chlapci)
    • 4. miesto: Botka Timo (kategória superbaby chlapci)
    • 6. miesto: Fričová Nikol (kategória mladšie predžiačky)

Preteky III. kolo SlP predžiakov slalom (24. január 2009, Pavčiná Lehota) výsledková listina

    • 1. miesto: Hromcová Petra (kategória staršie predžiačky)
    • 1. miesto: Šembera Michal (kategória mladší predžiaci)
    • 3. miesto: Takáč Timotej (kategória starší predžiaci)
    • 3. miesto: Fričová Nikol (kategória mladšie predžiačky)
    • 4. miesto: Dutková Eva (kategória mladšie predžiačky)

Verejné preteky detský slalom (23. január 2009, Pavčiná Lehota) výsledková listina

    • 2. miesto: Takáč Timotej (kategória starší predžiaci)
    • 4. miesto: Dutková Eva (kategória mladšie predžiačky)
    • 6. miesto: Krajčiová Lucia (kategória mladšie predžiačky)
    • 6. miesto: Baričičová Nikol (kategória staršie predžiačky)

Preteky II. kolo SlP predžiakov (11. január 2009, Kubínska Hoľa) výsledková listina

    • 1. miesto: Mistrík Matej (kategória starší predžiaci)
    • 1. miesto: Šembera Michal (kategória mladší predžiaci)
    • 2. miesto: Hromcová Petra (kategória staršie predžiačky)
    • 2. miesto: Hromec Lukáš (kategória mladší predžiaci)
    • 4. miesto: Botka Timo (kategória superbaby chlapci)
    • 5. miesto: Botka Filip (kategória mladší predžiaci)

Preteky I. kolo SlP predžiakov (10. január 2009, Zuberec) výsledková listina

    • 1. miesto: Hromcová Petra (kategória staršie predžiačky)
    • 1. miesto: Hromec Lukáš (kategória mladší predžiaci)
    • 2. miesto: Mistrík Matej (kategória starší predžiaci)
    • 2. miesto: Šembera Michal (kategória mladší predžiaci)
    • 2. miesto: Šembera Matej (kategória superbaby chlapci)
    • 3. miesto: Botka Timo (kategória superbaby chlapci)
    • 3. miesto: Mosný Martin (kategória mladší predžiaci)
    • 4. miesto: Botka Filip (kategória mladší predžiaci)
    • 4. miesto: Hradil Rado (kategória starší predžiaci)
    • 6. miesto: Dutková Eva (kategória mladšie predžiačky)

Preteky Slalom na suchu (23. november 2008) výsledková listina

    • 1. miesto: Fričová Nikol (kategória mladšie predžiačky)
    • 1. miesto: Hromcová Petra (kategória staršie predžiačky)
    • 1. miesto: Takáč Timo (kategória starší predžiaci)
    • 1. miesto: Berník Jakub (kategória mladší žiaci)
    • 1. miesto: Berníková Soňa (kategória juniorky)
    • 1. miesto: Marko Rasťo (kategória juniori)
    • 2. miesto: Krajčiová Lucia (kategória mladšie predžiačky)
    • 2. miesto: Kulman David (kategória superbaby chlapci)
    • 2. miesto: Hromec Lukáš (kategória mladší predžiaci)
    • 2. miesto: Vajdičková Laura (kategória staršie predžiačky)
    • 2. miesto: Martinová Lucia (kategória mladšie žiačky)
    • 3. miesto: Javorčeková Katarína (kategória superbaby dievčatá)
    • 3. miesto: Šembera Matej (kategória superbaby chlapci)
    • 3. miesto: Dutková Eva (kategória mladšie predžiačky)
    • 3. miesto: Šembera Michal (kategória mladší predžiaci)
    • 1. miesto: V CELKOVOM PORADÍ KLUBOV.

Preteky Lesný beh (13. október 2008) výsledková listina

    • 1. miesto: Javorčeková Katarína (kategória superbaby dievčatá)
    • 3. miesto: Kováč Patrik (kategória starší predžiaci)
    • 6. miesto: Kováč Richard (kategória superbaby chlapci)
    • Kedže klub bol počas pretekov na ľadovci, niektorí sa zúčastnili na tradičných pretekoch individuálne so svojimi rodičmi.

Preteky MTB liga na bicykloch III. kolo (6. september 2008)

    • 1. miesto: Hromcová Petra (kategória Mini)
    • 1. miesto: Hromec Lukáš (kategória Easy)
    • 2. miesto: Fričová Nikol (kategória Easy)
    • 3. miesto: Botka Filip (kategória Easy)
    • 3. miesto: Mistrík Matej (kategória Mini)
    • 3. miesto: Berník Jakub (kategória Mladší žiaci)
    • 3. miesto: Berníková Soňa (kategória Kadetky)

Preteky In-line korčule (14. jún 2008)

    • 1. miesto: Fričová Nikol (kategória superbaby)
    • 1. miesto: Hromec Lukáš (kategória superbaby)
    • 1. miesto: Takáč Timo (kategória starší predžiaci)
    • 1. miesto: Berníková Soňa (kategória staršie žiačky)
    • 2. miesto: Šujanská Nikol(kategória superbaby)
    • 2. miesto: Šembera Michal (kategória mladší predžiaci)
    • 2. miesto: Hromcová Petra (kategória staršie predžiačky)
    • 2. miesto: Berník Jakub (kategória mladší žiaci)
    • 3. miesto: Kováč Patrik (kategória mladší predžiaci)
    • 3. miesto: Martinová Lucia (kategória staršie predžiačky)
    • 3. miesto: Mistrík Matej (kategória starší predžiaci)
    • 4. miesto: Javorčeková Katarína (kategória superbaby)
    • 4. miesto: Martin Michal (kategória juniori)
    • 5. miesto: Hradil Radko (kategória starší predžiaci)
    • 5. miesto: Berník Martin (kategória mladší žiaci)
    • 6. miesto: Krajčiová Lucia (kategória mladšie predžiačky)


SEZÓNA 2007/2008

CELKOVÉ VÝSLEDKY SLP predžiakov 2007/2008

    • 1. miesto v celk. poradí SLP starší predžiaci - Mistrík Matej
    • 2. miesto v celk. poradí SLP staršie predžiačky - Hromcová Petra
    • 2. miesto v celk. poradí SLP starší predžiaci - Hradil Radovan
    • 7. miesto v celk. poradí SLP starší predžiaci - Takáč Timo
    • 13. miesto v celk. poradí SLP mladší predžiaci - Kováčik Filip
    • 14. miesto v celk. poradí SLP staršie predžiačky - Dvončová Nicol
    • 15. miesto v celk. poradí SLP staršie predžiačky - Martinová Lucia
    • 15. miesto v celk. poradí SLP mladší predžiaci - Šembera Michal
    • 16. miesto v celk. poradí SLP mladší predžiaci - Kováč Patrik
    • 19. miesto v celk. poradí SLP mladšie predžiačky - Čapkovičová Saša
    • 26. miesto v celk. poradí SLP mladší predžiaci - Mosný Martin
    • 32. miesto v celk. poradí SLP mladšie predžiačky - Krajčiová Lucia
    • 47. miesto v celk. poradí SLP staršie predžiačky - Španková Lucia



CELKOVÉ VÝSLEDKY SLP žiakov 2007/2008

    • 4. miesto v celk. poradí SLP staršie žiačky - Berníková Soňa
    • 4. miesto v slalome v SLP staršie žiačky - Berníková Soňa
    • 3. miesto v obrovskom slalome v SLP staršie žiačky - Berníková Soňa


MEDZINÁRODNÉ DETSKÉ PRETEKY KIDSTROPHY a KIDS-X 2008 ZAUCHENSEE

    • 2. miesto v KIDSX staršie žiačky - Berníková Soňa
    • 3. miesto v KIDSX kategórii dievčat nar. 1998 - Hromcová Petra
    • 3. miesto v kategórii dievčat nar. 1998 - Hromcová Petra
    • 3. miesto v kategórii chlapcov nar. 2001 - Hromec Lukáš
    • 3. miesto v kategórii dievčat nar. 2001 - Fričová Nikol


MEDZINÁRODNÉ PRETEKY GORÁLSKY KLOBÚČIK 2008 ZUBEREC

    • 1. miesto v superbaby dievčatá - Fričová Nikol
    • 3. miesto v superbaby chlapcov - Hromec Lukáš
    • 4. miesto v superbaby dievčatá - Dutková Eva
    • 6. miesto v kategórii staršie predžiačky - Hromcová Petra


MEDZINÁRODNÉ PRETEKY SKI INTERKRITERIUM VRÁTNA 2008

    • 7. miesto v obrovskom slalome starších žiačok - Berníková Soňa


MEDZINÁRODNÉ DETSKÉ PRETEKY FILA CUP SAALBACH

    • 3. miesto v kategórii superbaby - Hromec Lukáš


MEDZINÁRODNÉ PRETEKY ŘÍČKY 2008 ČESKO

    • 6. miesto v slalome starších žiačok - Berníková Soňa


MAJSTROVSTVÁ BRATISLAVY 2008 (20. február 2008)

  • 1. miesto Fričová Nikol (superbaby dievčatá)
  • 1. miesto Hromcová Petra (staršie predžiačky)
  • 1. miesto Berníková Soňa (staršie žiačky)
  • 2. miesto Dutková Eva (superbaby dievčatá)
  • 2. miesto Hradil Rado (starší predžiaci)
  • 2. miesto Hromec Lukáš (superbaby chlapci)
  • 2. miesto Kováčik Filip (mladší predžiaci)
  • 3. miesto Šembera Michal (mladší predžiaci)
  • 3. miesto Takáč Timo (starší predžiaci)
  • 4. miesto Mosný Martin (mladší predžiaci)
  • 4. miesto Martinová Lucia (staršie predžiačky)
  • 4. miesto Berník Jakub (mladší žiaci)
  • 4. miesto Martin Michal (juniori)
  • 5. miesto Šujanská Nikol (superbaby dievčatá)
  • 2. miesto Botka Filip (superbaby chlapci)
  • 5. miesto Čapkovičová Alexandra (mladšie predžiačky)
  • 1. miesto v PORADÍ KLUBOV




MEDZINÁRODNÉ ŽIACKE PRETEKY VALD ISERE 2007 FRANCÚZSKO

  • 11. miesto v slalome starších žiačok - Španková Barbara


MEDZINÁRODNÉ DETSKÉ PRETEKY KIDSTROPHY 2007 ZAUCHENSE

    • 2. miesto v KIDSX kategórii dievčat nar. 1998 - Hromcová Petra
    • 7. miesto v kategórii dievčat nar. 1998 - Hromcová Petra
    • 4. miesto v kategórii chlapcov nar. 2001 - Hromec Lukáš
  • 5. miesto v KIDSX kategórii chlapcov nar. 2001 - Hromec Lukáš

SEZÓNA 2006/2007


CELKOVÉ VÝSLEDKY SLP predžiakov 2006/2007

  • 1. miesto v celk. poradí SLP mladšie predžiačky - Hromcová Petra
  • 3. miesto v celk. poradí SLP mladšie predžiačky - Dvončová Nikol
  • 12. miesto v celk. poradí SLP mladšie predžiačky - Španková Lucia
  • 2. miesto v celk. poradí SLP mladší predžiaci - Mistrík Matej
  • 7. miesto v celk. poradí SLP mladší predžiaci - Takáč Timo
  • 25. miesto v celk. poradí SLP staršie predžiačky - Martinová Lucia
  • 33. miesto v celk. poradí SLP staršie predžiačky - Lelovská Lucia
  • 18. miesto v celk. poradí SLP starší predžiaci - Berník Jakub


CELKOVÉ VÝSLEDKY SLP žiakov 2006/2007

  • 6. miesto v celk. poradí SLP staršie žiačky - Španková Barbara
  • 5. miesto v slalome v SLP staršie žiačky - Španková Barbara
  • 4. miesto v obrovskom slalome SLP staršie žiačky - Španková Barbara
  • 9. miesto v celk. poradí SLP staršie žiačky - Berníková Soňa
  • 8. miesto v slalome v SLP staršie žiačky - Berníková Soňa
  • 10. miesto v obrovskom slalome v SLP staršie žiačky - Berníková Soňa


Preteky VII. kolo - finále SLP predžiakov JASNÁ (18. marec 2007)

  • 1. miesto: Hromcová Petra (kategória mladšie predžiačky)
  • 2. miesto: Mistrík Matej (kategória mladší predžiaci)
  • 4. miesto: Šembera Michal (kategória superbaby)
  • 5. miesto: Dvončová Nikol (mladšie predžiačky)


Preteky VI. kolo SLP predžiakov JASNÁ (17. marec 2007)

  • 1. miesto: Šembera Michal (kategória superbaby)
  • 3. miesto: Mistrík Matej (kategória mladší predžiaci)
  • 5. miesto: Hromec Lukáš (kategória superbaby)


Preteky V. kolo SLP predžiakov KUBÍNSKA HOLA (11. marec 2007)

  • 1. miesto: Hromcová Petra (kategória mladšie predžiačky)
  • 1. miesto: Šembera Michal (kategória superbaby)
  • 2. miesto: Mistrík Matej (kategória mladší predžiaci)
  • 4. miesto: Hromec Lukáš (kategória superbaby)


Preteky VICTORY CUP Semmering (7. marec 2007, streda)

  • 1. miesto superbaby chlapci: Šembera Michal
  • 1. miesto superbaby dievčatá: Poláková Michaela
  • 1. miesto predžiaci: Mistrík Matej
  • 1. miesto žiaci: Španková Barbara
  • 1. miesto OPEN: Chovaňák Palo
  • Putovný pohár o najrýchlejší čas: Španková Barbara


Preteky IV. kolo SLP predžiakov ZUBEREC (5. marec 2007)

  • 2. miesto: Mistrík Matej (kategória mladší predžiaci)
  • 3. miesto: Dvončová Nikol (mladšie predžiačky)
  • 4. miesto: Hromec Lukáš (kategória superbaby)


Preteky III. kolo SLP predžiakov ZUBEREC (4. marec 2007)

  • 1. miesto: Hromec Lukáš (kategória superbaby)
  • 2. miesto: Hromcová Petra (kategória mladšie predžiačky)
  • 2. miesto: Mistrík Matej (kategória mladší predžiaci)
  • 3. miesto: Dvončová Nikol (mladšie predžiačky)


Preteky predžiakov DONOVALY (24. február 2007, sobota)

  • 1. miesto: Hromcová Petra (mladšie predžiačky)
  • 1. miesto: Šembera Michal (superbaby)
  • 2. miesto: Hromec Lukáš (superbaby)
  • 3. miesto: Mistrík Matej (mladší predžiaci)
  • 5. miesto: Takáč Timo (mladší predžiaci)
  • 5. miesto: Dvončová Nikol (mladšie predžiačky)


Preteky predžiakov ŠACHTIČKY (25. február 2007, nedeľa)

  • 1. miesto: Šembera Michal (superbaby)
  • 1. miesto: Mistrík Matej (mladší predžiaci)
  • 2. miesto: Hromcová Petra (mladšie predžiačky)
  • 3. miesto: Dvončová Nikol (mladšie predžiačky)
  • 4. miesto: Hromec Lukáš (superbaby)
  • 5. miesto: Mosný Martin (superbaby)


Preteky M SR 2007 žiakov VRÁTNA (17. - 18. február 2007)

  • Španková Barbara (st. žiačky) - 6. miesto SL, 6. miesto OS
  • Berníková Soňa (st. žiačky) - 8. miesto SL, 12. miesto OS
  • Biermannová Vanesa (mal. žiačky) - 17. miesto SL, disk OS


Preteky I. kolo SLP žiaci TÁLE (4. - 5. február 2007)

  • 4. miesto OS: Španková Barbara (staršie žiačky)
  • 7. miesto OS: Berníková Soňa (staršie žiačky)
  • 6. miesto SL: Španková Barbara (staršie žiačky)
  • 7. miesto SL: Berníková Soňa (staršie žiačky)


Preteky II. kolo SLP predžiaci TÁLE (7. január 2007)

  • 2. miesto: Hromcová Petra (kategória mladšie predžiačky)
  • 3. miesto: Mistrík Matej (kategória mladší predžiaci)
  • 4. miesto: Takáč Timo (kategória mladší predžiaci)
  • 5. miesto: Dvončová Nikol (kategória mladšie predžiačky)


Preteky I. kolo SLP predžiaci BARBORA (6. január 2007)

    • 2. miesto: Hromcová Petra (kategória mladšie predžiačky)
    • 2. miesto: Mistrík Matej (kategória mladší predžiaci)
    • 6. miesto: Španková Lucia (kategória mladšie predžiačky)
  • 6. miesto: Takáč Timo (kategória mladší predžiaci)


Preteky FILA CUP (16.-17. december 2006)

  • 2. miesto: Hromcová Petra (kategória mladšie predžiačky)
  • 4. miesto: Španková Barbara (kategória staršie žiačky)
  • 4. miesto: Hromec Lukáš (kategória superbaby)
  • 15. miesto: v poradí klubov v paralernom slalome klubov


Preteky SLALOM NA SUCHU (28. október 2006)

  • 1. miesto: Celkové poradie KLUBOV
  • 1. miesto: Šembera Michal (kategória superbaby)
  • 1. miesto: Hromcová Petra (kategória mladšie predžiačky)
  • 1. miesto: Martinová Lucia(kategória staršie predžiačky)
  • 1. miesto: Berník Jakub (kategória starší predžiaci)
  • 1. miesto: Berníková Soňa (kategória staršie žiačky)
  • 2. miesto: Krajčiová Lucia (kategória superbaby)
  • 3. miesto: Dutková Eva (kategória superbaby)
  • 3. miesto: Hromec Lukáš (kategória superbaby)
  • 3. miesto: Mistrík Matej(kategória mladší predžiaci)
  • 3. miesto: Lelovská Lucia(kategória staršie predžiačky)
  • 3. miesto: Berník Martin (kategória mladší žiaci)
  • 3. miesto: Martin Michal (kategória juniori)


CELKOVÉ PORADIE Pretekov MTB liga na bicykloch (I, II, III kolo)

  • 1. miesto: Hromcová Petra (kategória Mini)
  • 1. miesto: Čapkovičová Saša (kategória Easy)
  • 3. miesto: Berníková Soňa (kategória Staršie žiačky)
  • 3. miesto: Berník Jakub (kategória Mini)


Preteky MTB liga na bicykloch III. kolo (9. september 2006)

  • 1. miesto: Hromcová Petra (kategória Mini)
  • 1. miesto: Čapkovičová Saša (kategória Easy)
  • 3. miesto: Berníková Soňa (kategória Kadetky)
  • 5. miesto: Šembera Michal (kategória Easy)


Preteky MTB liga na bicykloch II. kolo (18. jún 2006)

  • 1. miesto: Hromcová Petra (kategória Mini)
  • 2. miesto: Čapkovičová Saša (kategória Easy)
  • 3. miesto: Berník Jakub (kategória Mini)
  • 4. miesto: Šembera Michal (kategória Easy)

Preteky in-line korčule (10. jún 2006)

  • 1. miesto: Berníková Soňa (kategória mladšie žiačky)
  • 1. miesto: Berník Martin (kategória starší predžiaci)
  • 1. miesto: Takáč Timo (kategória mladší predžiaci)
  • 2. miesto: Kováč Patrik (kategória superbaby)
  • 2. miesto: Kováčik Filip (kategória superbaby)
  • 2. miesto: Martinová Lucia (kategória mladšie predžiačky)
  • 3. miesto: Berník Jakub (kategória starší predžiaci)
  • 3. miesto: Mistrík Karol (kategória dospelí)

SEZÓNA 2005/2006


CELKOVÉ VÝSLEDKY SLP predžiakov 2005/2006

  • 7. miesto v celk. poradí SLP mladšie žiačky - Berníková Soňa
  • 9. miesto v celk. poradí SLP staršie žiačky - Španková Barbara
  • 3. miesto v celk. poradí SLP mladšie predžiačky - Hromcová Petra
  • 10. miesto v celk. poradí SLP mladšie predžiačky - Martinová Lucia
  • 30. miesto v celk. poradí SLP mladšie predžiačky - Španková Lucia
  • 5. miesto v celk. poradí SLP mladší predžiaci - Mistrík Matej
  • 12. miesto v celk. poradí SLP mladší predžiaci - Takáč Timo
  • 8. miesto v celk. poradí SLP staršie predžiačky - Kajzarová Karin
  • 17. miesto v celk. poradí SLP staršie predžiačky - Lelovská Lucia
  • 20. miesto v celk. poradí SLP staršie predžiačky - Biermanová Vanesa
  • 24. miesto v celk. poradí SLP starší predžiaci - Berník Jakub
  • 26. miesto v celk. poradí SLP starší predžiaci - Berník Martin

MEDZINÁRODNÉ PRETEKY SKI INTERKRITERIUM VRÁTNA 2006

  • 5. miesto v slalome mladších žiačok - Berníková Soňa


MEDZINÁRODNÉ ŽIACKE PRETEKY VALD ISERE 2006 FRANCÚZSKO

  • 31. miesto v slalome mladších žiačok - Berníková Soňa


MEDZINÁRODNÉ DETSKÉ PRETEKY KIDSTROPHY 2006 ZAUCHENSE

  • 2. miesto v kategórii dievčat nar. 1998 - Hromcová Petra


MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA ŽIAKOV 2006 JASNÁ

  • 4. miesto v obrovskom slalome mladšie žiačky - Berníková Soňa
  • 5. miesto v slalome mladšie žiačky - Berníková Soňa
  • 7. miesto v obrovskom slalome staršie žiačky - Španková Barbara
  • 7. miesto v slalome staršie žiačky - Španková Barbara
  • 7. miesto v super G staršie žiačky - Španková Barbara


VICTORY CUP 2006

  • Superbaby - víťaz Kováč Patrik
  • Predžiačky - Víťaz Kajzarová Karin
  • Predžiaci - víťaz Mistrík Matej
  • Žiačky - víťaz Španková Barbara
  • Dospelí - víťaz Kmeť Tomáš
  • Celový víťaz v roku 2006 (najlepší čas) - Španková Barbara


MAJSTROVSTVÁ BRATISLAVY 2006

  • Víťaz v kategórii mladšie predžiačky - Hromcová Petra
  • Víťaz v kategórii staršie predžiačky - Kajzarová Karin
  • SKI CLUB VICTORY - celkový víťaz v pretekoch klubov 2006

 as) - Španková Barbara


MAJSTROVSTVÁ BRATISLAVY 2006

  • Víťaz v kategórii mladšie predžiačky - Hromcová Petra
  • Víťaz v kategórii staršie predžiačky - Kajzarová Karin
  • SKI CLUB VICTORY - celkový víťaz v pretekoch klubov 2006